14 maja 2020

Maseczki i kombinezony przekazaliśmy personelowi szpitala klinicznego w Białymstoku

Lekarze, pielęgniarki, sanitariusze i ratownicy medyczni – to oni stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem – chorobą, która sprawiła, że świat się zatrzymał. Aby byli bezpieczni muszą posiadać podstawowy sprzęt ochronny – maseczki, kombinezony. Choć wiele firm i instytucji sukcesywnie przekazuje takie darowizny, to wciąż jest tego za mało i tak naprawdę każda maseczka jest na wagę złota.

Rozumiem potrzeby służby zdrowia

Nasza firma doskonale rozumie potrzeby medyków i dlatego zakupiliśmy maseczki i kombinezony ochronne, które bezpłatnie przekazaliśmy Uniwersyteckiemu Szpitalowi Klinicznemu w Białymstoku. Nasza firma jest silnie związana z regionem północno – wschodnim, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć największy szpital w województwie, gdzie trafiają pacjenci z całego Podlasia. Wierzymy, że ten skromny gest z naszej strony, przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa szpitalnego personelu i wszystkich pacjentów.

Maseczki i kombinezony ochronne

Mamy również nadzieję, że zagrożenie w jakim wszyscy się znaleźliśmy niebawem minie i odnajdziemy się w nowej, lepszej rzeczywistości, a na razie wspieramy tych, którzy narażają swoje życie i zdrowie w walce z groźnym koronawirusem.

Do zobaczenia w lepszym świecie.

Zespół Dione
UDOSTĘPNIJ
0