O FIRMIE

STEKOP SA

Spółka Akcyjna Stekop posiada ponad 30 letnie doświadczenie w branży ochrony osób i mienia w zakresie usług monitoringu, ochrony fizycznej, projektowania i instalacji złożonych systemów ochrony techniczne, w tym dla potrzeb obiektów infrastruktury krytycznej Państwa. Oprócz tego, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, realizuje produkcję zaawansowanych technologicznie urządzeń i systemów służących do ochrony obiektów opracowywanych przez własne Biuro Konstrukcyjne.

Obecnie obsługujemy ponad 10 000 klientów indywidualnych i biznesowych na terenie całego kraju, Naszymi klientami są duże korporacje posiadające setki swoich placówek, sektor MŚP, aż po mikroprzedsiębiorstwa i osoby fizyczne. Naszym klientem również jest Ministerstwo Obrony Narodowe RP, dla którego świadczymy kompleksowe usługi ochrony fizycznej, budowy infrastruktury technicznej oraz dostawy produkowanych przez Spółkę urządzeń ochrony technicznej. Bezpieczeństwo naszym klientom zapewnia nasze w pełni nowoczesne centrum monitorowania, załogi interwencyjne ulokowane w całym kraju oraz rzetelne i skrupulatne podejście do klienta. Zatrudniamy aktualnie ponad 3000 osób i ta liczba ciągle rośnie.

Doświadczenie w konstrukcji i produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń i systemów ochrony technicznej przeznaczonych do ochrony obiektów specjalnych wykorzystaliśmy do przygotowania produktu przeznaczonego dla potrzeb klienta indywidualnego oraz małych przedsiębiorstw. Jest nim DIONE – innowacyjny system z kategorii „Internet rzeczy”Domowy system bezpieczeństwa oraz „Inteligentny dom”, zapewniający bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców oraz zarządzanie infrastrukturą budynków, w pełni zarządzany z dowolnego miejsca na świecie przy użyciu aplikacji smartfonowych.

Dokonując zakupu produktu lub usługi w firmie Stekop SA mają Państwo do czynienia z firmą z ogromnym doświadczeniem oraz ogromnym bagażem zaplecza pracowników.

STEKOP SA jest członkiem – założycielem Polskiej Izby Ochrony, a także aktywnie współpracuje z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Projektantów, Producentów i Instalatorów Systemów Alarmowych POLALARM.

Dane rejestrowe spółki
STEKOP SPÓŁKA AKCYJNA

02-127 Warszawa, ul. Mołdawska 9

NIP: 542-10-23-917, REGON: 050357134

KRS 0000046053 Sąd Rejonowy m.st. Warszawy Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy i kapitał wpłacony 1 764 000 zł.

 Dowiedz się więcej o firmie Stekop SA na:

http://stekopsystems.pl/

https://stekopsa.pl/

0