28 stycznia 2021

Mobilna wieża

Obniżenie kosztów kompleksowej ochrony, mobilność, wysoka skuteczność i pewne bezpieczeństwo przez całą dobę, 7 dni w tygodniu – to najważniejsze cechy wieży do monitoringu. Eksperci nie mają wątpliwości, że to najbardziej innowacyjne rozwiązanie w branży ochroniarskiej.

W dobie kryzysu liczy się każda złotówka, nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy szukają sposobów, aby ograniczyć wydatki do niezbędnego minimum. Nie warto jednak podejmować drastycznych decyzji, które mogą zaważyć na przyszłości firmy. Szczególnie, że cięcia w aspekcie bezpieczeństwa to wręcz igranie z ogniem.

Czy zatem da się obniżyć koszty ochrony swoich obiektów i jednocześnie mieć pewność, że są odpowiednio bezpieczne?

Rozwiązaniem jest mobilna wieża do monitoringu wizyjnego. Kamery umieszczone na wieży analizują rejestrowany obraz, dzięki czemu wykrywają osoby i pojazdy, które naruszyły chronioną przestrzeń. W sytuacji alarmowej wysyłają alert do Centrum Monitorowania, skąd dysponowany jest Patrol Interwencyjny.

Gdzie sprawdzi się taki monitoring wizyjny? To rozwiązanie idealne do ochrony placów budowy, parkingów, magazynów, a nawet plenerowych imprez. Specjalna konstrukcja odporna na czynniki atmosferyczne jest mocna, stabilna, a po rozłożeniu osiąga wysokość do 7metrów. Wieża wyposażona jest m. in. w kamery termowizyjne, kamery światła widzialnego wraz z doświetleniem IR czy też w głośniki służące do komunikacji z obiektem. Konfiguracja wyposażenia każdej wieży jest dostosowywana do potrzeb i wymagań klienta.

Rozwiązanie, które proponuje białostocki Stekop to z jednej strony obniżenie kosztów ochrony nawet o 50 procent i gwarancja skutecznej i wysokiej jakości ochrony mienia, z drugiej również możliwość zdalnego podglądu oraz zarządzania obiektami.

Dodatkowo Ogólnopolskie Centrum Monitorowania w naszej firmie umożliwia monitorowanie lokalnych systemów alarmowych w obiektach stacjonarnych (mieszkania, instytucje, banki itp.) oraz obiektach ruchomych (pojazdach).

Posiadamy jedno z najlepiej zorganizowanych centrów monitorowania w Polsce, które monitoruje obiekty i kieruje grupami interwencyjnymi w całym kraju. Dzięki podpisaniu umów o współpracy z kilkudziesięcioma agencjami ochrony zapewniającymi reakcję profesjonalnych grup interwencyjnych, jesteśmy w stanie zapewnić ochronę kontrahentom posiadającym obiekty położone w różnych częściach Polski.

Polecamy nasze produkty i usługi.

Zespół Dione
UDOSTĘPNIJ
0