28 stycznia 2021

Terminal do pomiaru temperatury, zmniejszy ryzyko zakażenia

W dobie pandemii, która jeszcze przez długi czas będzie towarzyszyła nam wszystkim, zasady bezpieczeństwa i higieny są podstawą funkcjonowania w każdej przestrzeni. Dlatego też na polskim rynku pojawiło się wiele rozwiązań technologicznych, które umożliwiają łatwiejsze życie ze świadomością obecności Covid – 19. Jednym z nich jest terminal do pomiaru temperatury.

Niezawodne, precyzyjne i bezdotykowe – to urządzenie do pomiaru temperatury, które doskonale sprawdzi się w wielu firmach, obiektach handlowych i placówkach medycznych. Pierwszym objawem zakażeń Covid – 19 jest podwyższona temperatura. Jej weryfikacja przy użyciu termometru ręcznego wymaga obecności pracownika. Terminal zrobi to bezobsługowo.

Posiadamy takie urządzenie w naszej ofercie. Jego dodatkowym atutem jest funkcja weryfikacji maseczki i nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że to skuteczny sposób na zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa wśród osób przebywających w jednym pomieszczeniu – klientów, pracowników oraz personelu.

Jak to działa? Urządzenia ustawiane są przed głównymi wejściami do obiektów. Każda osoba wchodząca jest zobligowana do tego, aby podejść i zmierzyć temperaturę.

Jeżeli ta będzie podwyższona albo badana osoba nie będzie miała maseczki lub będzie ona założona w niewłaściwy sposób, terminal wyda alarmujący komunikat. Co ważne przeciętna szybkość pomiaru temperatury wynosi ok. 1 sekundy, maksymalny graniczny czas pomiaru nie przekracza 2 sekund. To stosunkowa niewielka inwestycja, a będzie ona gwarancją bezpieczeństwa zarówno klientów, jak i pracowników, które dziś jest ważne bardziej niż kiedykolwiek.

Szczegóły znajdują się tu:

https://stekopsa.pl/temperatura/

Zespół Dione
UDOSTĘPNIJ
0